Dziękujemy naszym klientom za pozytywne referencje

 

Niniejszym informujemy, iż Bank BGŻ BNP Paribas S.A.                z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kasprzaka 10/16 współpracuje z firmą Mellow Sp. z o. o. w zakresie usług poligrafii : druku marketingowego i wizytówek. Firma wdrożył    i utrzymuje portal do zamawiania wizytówek dla wszystkich jednostek organizacyjnych Banku.  Współpraca układa się poprawnie, a pracownicy Mellow Sp. z o. o. dostosowują się do naszych potrzeb, terminowo realizują zlecenia.
Bank BGŻ BNP Paribas
Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma Mellow spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić drukarni od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość obsługi (z magazynowaniem, czy konfekcjonowaniem). Informujemy, że w okresie ostatnich dwóch lat firma ta wykonała i dostarczyła do nas wydrukowane wizytówki zamawiane za pośrednictwem platformy internetowej. Polecamy korzystanie z usług firmy Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom i instytucjom, które szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości.
Alior Bank S.A.
Dotychczasowy przebieg współpracy i jej efekty: druk charakteryzujący się wysoka jakością, personalizacja z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa dotyczących przetwarzania baz danych, jak również rzetelności                         i terminowości zdobyły nasze najwyższe uznanie. Pracownicy firmy – profesjonalni i służący radą (również w zakresie optymalizacji kosztów), zawsze stawali na wysokości zadania, bez względu na czas przeznaczony na realizacje i zamysł projektu. Wszystko to pozwala nam zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera biznesowego.
Yves Rocher
Firma Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla nas usługi w zakresie druku oraz direct mailingu. Terminowość oraz jakość, a także wysoki poziom obsługi to nie zaprzeczalne walory firmy, dzięki którym nasza współpraca przebiega w sposób nienaganny. Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.
Royal Canin Polska Sp. z o.o.
Santander Consumer bank współpracuje z drukarnią Mellow Sp. z o.o. w zakresie druku materiałów reklmowych, konfekcjonowania oraz dostaw od 2014 roku. Dedykowany opiekun klienta dba o nasz komfort, nadzorując nasze produkcje oraz dopilnowując wszelkich procedur. W efekcie otrzymujemy nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także jesteśmy spokojni o terminowość i poprawność dostaw. Współpracę oceniamy jako bardzo udaną i rekomendujemy Mellow jako solidnego i wiarygodnego pratnera w biznesie.

Santander Consumer bank S.A.
Raiffeisen Bank Polska S.A. współpracuję z firmą Mellow Sp z o.o. w Krakowie, ul. Zawiła 61 od co najmniej trzech lat w zakresie druku materiałów marketingowych i informacyjnych, takich jak broszury, formularze, ulotki, plakaty i inne o łącznej wartości przekraczającej 200 000 zł netto rocznie. Realizacje i dostawy wykonywane są terminowo i bez zastrzeżeń. Jako zleceniodawca wyrażamy pełne zadowolenie z jakości współpracy, która układa się wzorowo.

Raiffeisen Bank Polska S.A.
Firma W. Kruk współpracuje z Drukarnią Mellow od 2015 roku, realizując kampanie marketingowe w zakresie druku materiałów reklamowych naszych produktów. Obsługa zapewniona przez Mellow przebiega na wysokim poziomie, zarówno od strony solidności drukowanych materiałów, jak również terminowości wykonywanych zleceń. Sprawna, dobrze przygotowana merytorycznie grupa opiekunów klienta, zapewnia szybką i przyjemną realizację zleceń. Z pełnym przekonaniem polecamy Drukarnię Mellow jako godnego zaufania, rzetelnego partnera w biznesie.

W. KRUK S.A.
Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Mellow Sp z o.o. przy okazji licznych projektów, z któych każdy został zrealizowany w terminie oraz przy zachowaniu wysokich standardów. Personalizowane direct mailingi każdorazowo przygotowane były zgodnie z naszymi wytycznymi, a załączone do nich druki reklamowe cechowała prawidłowa kolorystyka oraz staranne wykończenie. Dzięki profesjonalnemu podejściu pracowników firmy Mellow Sp. z o.o. nasza współpraca prowadzona była niezmiennie na najwyższym poziomie. Przez wgląd na powyższe, polecamy firmę Mellow Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego.
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Zobacz Więcej

Z firmą Mellow współpracujemy w zakresie poligrafii od 2011 roku. Współpracę z firmą szczególnie cenimy ze względu na wysoką jakość produktów, szybkie terminy realizacji oraz profesjonalne doradztwo. Jako bank od naszych partnerów biznesowych wymagamy przede wszystkim profesjonalnego podejścia, inteligentnych rozwiązań oraz rzetelności w działaniu. Firma Mellow jest nam w stanie to wszystko zapewnić. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia możemy jak najbardziej polecić firmę Mellow jako godnego
zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie, który traktuje w sposób poważny swoje
zobowiązania wobec klienta.
Bank Milennium S.A.
Z firmą Mellow współpracujemy od roku. W tym okresie realizowała dla nas projekty oraz wydruki materiałów marketingowych. Jesteśmy zadowoleni z procesu realizacji zamówień, któy układa się pomyślnie, wszelkie sprawy uzgadniane są na bieżąco i z dużą precyzją. Dedykowany nam do obsługi Opiekun Klienta służy radą na każdym etapie produkcji, wykazuje się dużym doświadczeniem i rzetelnością. To sprawia, że cenimy firmę Mellow jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie projektów oraz usług poligraficznych.
PIONEER PKO Investments S.A.
Doradztwo, profesjonalizm i wysoka jakość produktu końcowego utwierdzają nas w przekonaniu, żę wybraliśmy do współpracy firmę godną zaufania. Szczególnie bardzo wysoki poziom obsługi oferowany przez pracowników dedykowanych do kontaktu z nasza firmą zasługuje na wyróżnienie. Z pełnym przekonaniem polecamy korzystanie z usług z Porfesjonalną Drukarnią Mellow.
Bioderma Poland Sp. z o.o.
Mellow Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych. Zalecone prace wykonywane sa bardzo rzetelnie. Uprzejma obsługa klienta świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu pracujących w firmie pracowników, a wykonane materiały spełniają nasze wymagania.
Dlatego też polecamy firmę Mellow jako rzetelnego i solidnego partnera.
KBF - Krakowskie Biuro Festiwalowe
Zlecony projekt zostął wykonany profesjonalnie, terminowo i z należytą starannością. Pracownicy firmy spełnili stawiane przed nim zadania, w pełni angażując się i pomagając klientowi w znalezieniu optymalnych rozwiązań. Produkt dostarczony przez rekomendowana firmę spełnił zakładane wytyczne. Zaangażowanie, terminowość i dotrzymanie ustaleń to niewątpliwie cechy charakteryzujące warsztaty pracy firmy mellow. Jesteśmy zadownoleni z poziomu świadczonych usług. Mamy pewność, że projekty graficzne są wykonane przez fachowców wyróżniających się szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dlatego też możemy zarekomendować firmę Mellow Sp. z o.o. innym przedsiębiorstwą jako wiarygotnego i profesjonalnego partnera w biznesie.
Orlen Asfalt Sp. z o.o.
Z firmą Mellow Sp. z o.o. wpółpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych, w tym personalizwoanych ulotek. Pracownicy Mellow zawsze służą pomocą, podpowiadając najlepsze rozwiązania, zarówno pod względem jakościowym i kosztowym. Szeroki park maszyn daje możliwości druku w najwyższej jakości zarówno niskich, jak i wysokich nakładów. Zamówienia sa realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Drukarnia Mellow dała się poznać jako solidny partner, podchodzący do każdego zlecenia w profesjonalny sposób i zawsze terminowo wywiązując się z podjętych zobowiązań.
Chiquita Poland Sp z o.o.
Z drukarnią Mellow Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych, takich jak ulotki, koperty, broszury, katalogi czy plakaty. Każdorazowo produkcje wykonywane są terminowo i w pełni profesjonalnie. Jakość wykonanych materiałów jest na stałym, bardzo wysokim poziomie. Dodatkowym bardzo ważnym aspektem jest obsługa klienta, która w przypadku Mellow jest bez zastrzeżeń. Opiekun klienta na bieżąco informuje, doradza i pomaga we wszystkich kwestaich produkcyjnych, przez co zaangażowanie pracowników Benefit System w proces produkcji ograniczony jest do minimum, bez jakiejkolwiek szkody dla produktu końcowego. Polecamy usługi drukarni Mellow Sp. z o.o. wszystkim, ceniącym sobie rzetelną i partnerską współpracę z podwykonawcami.
Benefit System S.A.
Współpracę z fimra Mellow w zakresie druku cyfrowego, magazynowania i wysyłki na życzenie materiałów reklamowych rozpoczęliśmy w połowie 2009r. Po kilku miesiącach możemy bez wahania potwierdzić, że Mellow to firma profesjonalna i godna polecenia. Jakość druku i przygotowania matriałów jest bez zarzutu, podobnie warunki cenowe oraz terminowość wykonania prac. Zaangażowanie pracowników oraz wysoka kultura oraganizacyjna firmy Mellow sprawia, że współpraca przebiega sprawnie, spełniając w pełni nasze oczekiwania. W związku z powyższym pragniemy zarekomendować firmę Mellow każdemu, kto ceni wysoką jakość wykonania projektów, ekonomikę kosztów oraz profesjonalną i miłą obsługę.
Vistula Group S.A.
Z profesjonalną Drukranią mellow współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych, takich jak katalogi, naklejki, ulotki, kalendarze, kartki okolicznościowe. Produkcje za każdym razem wykonywane sa na najwyższym poziomie i terminowo. Doceniamy także wsparcie techniczne i doradztwo ze strony pracowników Mellow. Polecamy korzystanie z usług Mellow Sp. z o.o. wszystkim firmom, które cenią nie tylko jakość produkcji, ale także współpracy i obsługi.
Excellent S.A.
Marka Avéne pragnie zarekomendować usługi firmy Mellow Sp. z o.o.  w zakresie projektowania i druku materiałów reklamowych – m.in. ulotek, katalogów , folderów, reklam, opakowań promocyjnych. Pracownicy firmy spełniają stawiane przed nimi zadania, w pełni angażując się i pomagając w znalezieniu optymalnych , zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym, rozwiązań.  Mellow Sp. z o.o. to wiarygodny i rzetelny partner w biznesie.
Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.
Z firmą Mellow Sp. z o.o. współpracujemy w zakresie druku materiałów reklamowych. Współprace rozpoczęliśmy od produkcji katalogu produktowego. Sposób działania, obsługa, jakość materiałów i terminowość ich wykonania przekonały nas do rozszerzenia tejże współpracy. Aktualnie Mellow Sp. z o.o. kompleksowo obsługuje nas w zakresie produkcji poligraficznej. Firma spełnia nasze oczekiwania, szczególnie dzięki wysokiemu poziomowi odbsługi i doradztwa ze strony osób dedykowanych do współpracy. Mając na uwadze powyższe, polecamy firme Mellow jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera w biznesie.
Naturell Polska Sp. z o.o.
Współpraca nasszych firmy polega na świadczeniu kompleksowych usług poligraficznych przez Mellow naszej firmie. Przez ponad 5 lat naszej współpracy jakość ui terminowość usług, kompetencje pracowników oraz profesjonalizm przy wykonywaniu zadań oceniam bardzo wysoko. Firma Mellow Sp. z o.o. jest rzetelnym partnerem realizaującym powierzone zadania. Biorąc powyższe pod uwagę, pragnę rekomendować usługi Mellow, jednocześnie życząc firmie dalszych sukcesów.
US Pharmacia Sp. z o.o.
Mellow Sp. z o.o. wykonuje dla Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. usługi druku listów, ulotek czy broszur szytych. Z przyjemnością polecamy usługi tej firmy, ze względu na ich wysoką jakość. Drukarnia Mellow każdorazowo dostarcza na czas produkty wykonane bez zarzutu, o doskonałej kolorystyce i jakości wykończenia. Nasze zadowolenie ze współpracy spowodowane jest także łatwą, profesjonalną, ale także bardzo miłą współpracą z Opiekunem Klienta, dedykowanym do obsługi naszej firmy. Osoba ta, znająca już nasze potrzeby i oczekiwania, doradza nie tylko w kwestiach wyboru materiałów, ale również optymalizacji kosztów.
Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Firma Mellow Sp. z o.o. nie bez powody promuje się hasłem „Profesjonalna Drukarnia”, co z pewnością możemy potwierdzić na podstawie naszej udanej współpracy w zakresie druku opakować. Mellow, to kompetentna, zawsze pomocna kadra, która rozwiąże każdy problem i wątpliwość w dziedzinie poligrafii, zoptymalizuje koszty, udzieli profesjonalnych porad, aby uzyskać jeszcze lepsze rozwiązania, a także produkty o najwyższej jakości materiałów z wykorzystaniem nowatorskich form uszlachetnień, gwarantują pełną satysfakcję i zadowolenie Klienta. Mellow, to godny zaufania, świadczący profesjonalną i fachową obsługę w zakresie poligrafii. Serdecznie polecamy współpracę z Mellow Sp. z o.o., jako sprawdzonym przedsiębiorstwem.

ALG Pharma Poland Sp. z o.o.

Wróć